Pielgrzymka do Rzymu

Termin: 30.04-05.05.2024

Dzień  1          Wyjazd o godzinie 18.00. Bezpośredni przejazd przez Czechy Austrię do Włoch. Nocna podróż.

Dzień  2          W godzinach porannych postój na auto-grillu, toaleta poranna i śniadanie własne. Następnie kontynuacja podróży do Orvieto. Nawiedzenie Katedry Cuda Eucharystycznego, Msza Święta i czas do dyspozycji własnej a następnie kontynuacja podróży do hotelu w okolice Rzymu. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień  3          Po śniadaniu całodzienne zwiedzanie Rzymu: Trasa spacerowa: Bazylika Św. Jana na Lateranie, Koloseum, Forum Romanum Kapitol, Plac Wenecki, Panteon, Plac Nawona, Fontanna Di Trevi, Plac Hiszpański. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień  4          Po śniadaniu kontynuacja zwiedzania Rzymu (Watykan): Bazylika Św. Piotra i grób św. Jana Pawła II, groty watykańskie, Msza Święta, Plac Św. Piotra z miejscem zamachu na Jana Pawła II i czas do własnej dyspozycji np. z możliwością indywidualnego wejścia na kopułę Bazyliki Św. Piotra (cena biletu 10 euro). Po południu przejazd do Katakumb Św. Kaliksta i kościoła Quo Vadis Domine – zwiedzanie. Wieczorem kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień  5          Po śniadaniu dalsza kontynuacja zwiedzania Rzymu m.in. Bazylika Św. Pawła za Murami z Mszą Świętą i dalej miejsce egzekucji Św. Pawła – Opactwo Tre Fontane. Następnie przejazd do centrum Rzymu; nawiedzenie Bazyliki Większej i czas do dyspozycji własnej w centrum starożytnego miasta. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną do kraju. (nocna podróż)

Dzień  6          Planowany powrót około południa i zakończenie pielgrzymki.

Świadczenie zawarte w cenie                                      CENA: 250 + 600 PLN

- Przejazd Autokarem

- Przewodnik

- Ubezpieczenie NW i KL

- 3 noclegi w hotelach +HB

Wstępy i opłaty do zwiedzanych obiektów w cenie pielgrzymki.

Zapisy i bliższe informacje u ks. Daniela mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.