Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
(5. 04. 2026 r.)
1. Przeżywając radość Świąt Wielkanocnych życzymy, by Chwalebny Chrystus obdarzył wszystkich Wiernych i naszych Gości pełnią swoich łask i darów. Zwycięski triumf Zmartwychwstałego Pana, niech będzie dla wszystkich źródłem mocy ducha, pokoju, nadziei i trwałej radości serca.
2. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom dobrej woli za ofiary składane na remonty i utrzymanie kościoła i Domu Parafialnego. Obecnie przygotowujemy się do renowacji i czyszczenia oraz wzmacniania ścian naszego kościoła od strony prezbiterium. Pragniemy przypomnieć, że taca w drugą niedzielę miesiąca przeznaczona jest na wspomniane prace przy kościele. Raz jeszcze dziękujemy za indywidualne wpłaty i składane ofiary na tacę.
3. Również dziękujemy Panom, S. Beacie, Pani sprzątającej kościół za przygotowanie naszej świątyni do dzisiejszej uroczystości, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Panu Organiście, Chórowi za oprawę liturgiczną i muzyczną. Wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w działalność charytatywną naszej Parafii oraz Parafialnemu Oddziałowi Caritas – serdecznym i staropolskim słowem „Bóg zapłać”.
4. W poniedziałek wielkanocny porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Ofiary złożone na tacę w dniu jutrzejszym przeznaczone są na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Świdnicy.
5. Przyszła niedziela jest Niedzielą Bożego Miłosierdzia. Do jej przeżycia przygotowujemy się poprzez nowennę do Bożego Miłosierdzia. Nabożeństwo to ma miejsce codziennie po Mszy św. wieczornej.
6. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela.

















